Patlaban klasiskā masāža Latvijā ir viena no pieprasītākajām masāžas procedūrām. Seansa laikā tiek izmasēts viss ķermenis no pirkstu galiņiem līdz papēžiem, lielāku uzmanību veltot tieši mugurai un lielajiem muskuļiem. Masāžas rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma, palielinās imunitāte, mazinās muskuļu sāpes un nostiprinās saites. Procedūras ietvaros tiek izmantoti dažādi specifiski paņēmieni – glaudīšana, berzēšana, mīcīšana un vibrācija. Tā rezultātā noris ātrāka atgūšanās pēc fiziskajām slodzēm, uzlabojas pašsajūta un ķermeņa tonuss, kā arī aktivizējas vielmaiņa, mazinās stress. Tādējādi no vienas puses ķermenis ātrāk atgūst spēkus, bet prāts gluži pretēji nomierinās.

Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, taču pozitīvā iedarbība, ko var sniegt cita cilvēka plaukstu pieskārieni visā pasaulē ir pazīstama jau vairākus gadu tūkstošus. To apliecina gan Senās Grieķijas, Ķīnas un Indijas atstātās rakstiskās liecības un prakses, gan pašu pieredze, kad lūdzam kādam tuviniekam vai draugam pamasēt saspringtos plecus vai kakla muskuļus. Šķietami vienkārši paņēmieni, bet milzīgs pozitīvs efekts. Ja esat to izjutuši uz savas ādas, tad ziniet, ka profesionāla masiera rokās efekts būs vēl krietni iedarbīgāks.

Mūsu centrā klasiskā masāža tiek papildināta ar liegu mūziku, aromātiskajām eļļām un/vai ārstnieciskiem augiem. Procedūru iespējams sadalīt vairākās daļās, pievēršot pastiprinātu uzmanību kādai atsevišķai ķermeņa zonai – galvai, kājām, mugurai vai gluži pretēji papildināt ar citiem masāžas veidiem, tādējādi sasniedzot vēl labāku efektu. Lai, ko Tu arī neizvēlētos pēc masāžas pasaule liksies krāsaināka, prāts mierīgāks un smaids platāks. Iespējams, ka šī vizīte palīdzēs atraisīt jaunas idejas, nospraust jaunus mērķus vai beidzot piepildīt sen lolotās ieceres. No otras puses, iespējams, ka klasiskā masāža Tev nemaz nav nepieciešama. Jogas nodarbības, peldēšana, meditācija un pat regulāra vingrošana savās mājās vai skriešana var palīdzēt uzlabot garīgo līdzsvaru un nostiprināt ķermeni. Ja tomēr, izlemsi par labu masāžai, gaidīsim Tevi ciemos.