Gan Rietumu, gan Austrumu medicīna vienprātīgi uzskata, ka mugurkaula veselībai ir izšķiroša ietekme uz cilvēka dzīvi. Sēdoša dzīvesveids un nepietiekamas kustības diemžēl noved pie savilktiem, sāpošiem pleciem un/vai līkas muguras. Muguras masāža mazina stresu, muguras un galvassāpes, veicina labāku miegu un uzlabo pašsajūtu. Tas tiek panākts atbrīvojot muskuļus, kā rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas lūsma, no ķermeņa ātrāk tiek izvadīti toksīni, mazinās sāpes, veicina tūsku uzsūkšanos.

Jau pēc pirmās vizītes jutīsiet pozitīvas pārmaiņas savā pašsajūtā. Palielināsies darba spējas un dzīves kvalitāte. Labākam un paliekošākam efektam ir vēlami vairāki masāžas seansi un izmaiņas dzīvesveidā. Nepietiekamas fiziskās aktivitātes un darbs pie datora nelabvēlīgi ietekmē ķermeņa veselību. Masāža šajā aspektā ir kā neliela dāvana ķermenim par pacietību. Jāsaprot gan, ka jebkuras vainas mūsu ķermenī ir kā sekas nepareizām darbībām vai domām. Par laimi katram ir iespēja izdarīt atbilstošas izvēles un izmainīt savu dzīvi uz labo pusi.

Ierodoties masāžas salonā, atbrīvojieties no ikdienas stresa un negācijām. Ja kaut kas ir palicis neizdarīts vai neizrunāts darbā vai ar tuviniekiem, nepievērsiet tam uzmanību.

Masāžas seanss ir brīdis, kad visas rūpes tiek noliktas malā un veltat laiku tikai sev. Ja meditācijas laikā mēs sakārtojam prātu, tad masāžas laikā kārtojam ķermeni. Lai palielinātu procedūras pozitīvo iedarbību, seansa laikā tiek izmantotas dažādas eļļas un/vai ārstnieciskie augi.

Muguras masāža ir paredzēta steidzīgajiem, kas saprot, ka masāža ir vajadzīga, taču nav gatavi tam veltīt tikai minimālu laiku. Optimālam rezultātam gan parasti iesakam aizvietot šo procedūru ar kādu no pilna ķermeņa masāžas seansiem. No otras puses, labāk ir izdarīt vienu mazu solīti veselības uzlabošanā, kā nedarīt vispār neko. Gaidam Tevi ciemos.